OT Photographer - шаблон joomla Новости

Hakkımda

Купить СНПЧ А7 Великий Новгород, оперативная доставка

 

                                                                                        png mhr siyah                                                              

Fotoğraf tutkunu babamın siyah beyaz makinesi Lubitel 2 ile başladı benim fotoğrafla tanışmam, doğduğum andan itibaren. Yıllarca da bu tutku devam etti. Çocukluğumun büyük bir bölümü İstanbul Stüdyo Göksen de geçti diyebilirim. Siyah beyaz fotoğrafların teknolojisiz bir dönemde ince, ince elle rötuşlandığı o günlerden bu günlere kadar da geldi.

2009 yılından bu yana da profesyonelce uğraşmaya başladım, Önce işin mutfağından çıraklıkla, daha sonra Sevgili hocalarım Marian STEREA, Daniela STEREA Sergey İVANOV, Greg Moment PLACZEG , Mustafa DARAN ,Candaş BORAGAN ve Bora KÜÇÜKGÜVEN den aldığım eğitimlerle de ilerledi.

Böylelikle dünyanın en güzel stüdyosuna sahip oldum. Doğumhaneler… Sizler belki bir bebek veya iki bebek ile o mucizeyi yaşarken. Ben her girdiğim doğumda sizinle beraber defalarca o mucizeyi yaşıyorum. Bana düşen kısmı ise Mucizenizi Fotoğraf İle Mühürlemek.

The Marmara Otel Antalya nın fotoğrafçısı Bora KÜÇÜKGÜVEN (FOTOSENTEZ ANTALYA) ile başlayan ortaklığımızla da uzun yıllardır Düğün ve Doğum fotoğrafçılığı alanlarında hizmet vermekteyiz.

G.Sedef KOÇAŞ